środa, 21 sierpnia 2013

Otwarcie ESTIYO Clinique

W poniedziałek 19 sierpnia odbyło się uroczyste otwarcie salonu kosmetycznego ESTIYO Clinique znajdującego się na ul. Lubicz 22/3. Profesjonalne ręce współwłaścicielki salonu osobiście zatroszczą się nawet o najbardziej wymagającego klienta. Salon jest wyposażony w nowoczesne urządzenia, które zadbają o każdy rodzaj skóry m.in. w SEYO TDA, które jest niezwykle skuteczne w walce ze zmarszczkami. Jest to system zabiegowy w którym stosuje się hiperbaryczny tlen. SEYO tworzy promiennie piękną skórę z utrzymującym się natychmiastowym efektem. Po zabiegu skóra jest nawilżona i odżywiona. Klientki, które wypróbowały działanie tej nowoczesnej technologii, były mile zaskoczone szybkim efektem. Polecamy i zachęcamy do odwiedzenia ESTIYO Clinique naprawdę warto. 


2 komentarze:

  1. Bardzo dziękuję za przepiękne zdjęcia, miłe towarzystwo i wspaniałe słowa, które będą niosły Nas na skrzydłach do celu .... którym jest zdrowie i piękno każdego/ każdej z Nas. Dziękujemy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. BYŁAM WIDZIAŁAM JESTEM POD OGROMNYM WRAŻENIEM PIĘKNY SALON BARDZO PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA NOWOCZESNY SPRZĘT I JESZCZE JEDNO MIAŁAM WYKONYWANY ZABIEG SEYO I EFEKTY SĄ REWELACYJNE SPŁYCONE ZMARSZCZKI SUPER NAWILŻONA SKÓRA WYRÓWNANY KOLOR SKÓRY I JESZCZE JEDNO ZABIEG BARDZO ,BARDZO RELAKSUJĄCY I PRZYJEMNY .ŻYCZĘ WŁAŚCICIELKOM SUKCESÓW BO ZROBIŁY KAWAŁ DOBREJ ROBOTY .3MAM KCIUKI

    OdpowiedzUsuń