niedziela, 28 grudnia 2014

Anioł Lancokoroński na Nowy Rok ;)

13 i 14 grudnia 2014 BigFashionLife miało okazję wziąć udział w Festiwalu Anioł w Miasteczku organizowanym na terenie Lanckorony, który na stałe wpisał się w tradycję tego regionu.

Liczne atrakcje umilały czas nie tylko starszym, ale również najmłodszym uczestnikom.

Jedną z nich był targ rzemiosła i produktów regionalnych, ponadto animacje i zabawy dla dzieci, spotkania 
z pisarzami i dziennikarzami i inne. 

W sobotę 13.12. można było wziąć udział w warsztatach wykorzystujących technikę origami, czy też innych podczas których wykonywano np. ozdobne lampiony, a także malowano gipsowe aniołki. Kolejnymi atrakcjami był występ grupy teatralnej z Radomia, wysłuchanie koncertu dzieci z Ogniska Terra Artis oraz studentów Akademii Muzycznej z Krakowa, a także Ilony Bylicy i gościa specjalnego - Leszka Długosza.

W sobotę liczono także wszystkie Anioły, aby pobić rekord z lat ubiegłych (w 2011 roku - 221 aniołów, w 2012 roku - 300, a w 2013 - 352 aniołów) i... UDAŁO SIĘ! Naliczono 412 aniołów! Brawo! :) Wniosek nasuwa się jeden - Festiwal Aniołów staje się coraz bardziej popularny!

Na zakończenie pierwszego dnia festiwalu (wieczorem) można było obejrzeć film o tematyce anielskiej. ;)

W niedzielę 14.12. również nie zabrakło atrakcji. Można było wziąć udział m.in. w warsztatach z kaligrafii, czy też stworzyć dla bliskiej osoby aniołka z piernika. Ogłoszono także zwycięzcę konkursu na najpiękniejszy lampion.
Ponadto nadarzyła się sposobność, aby obejrzeć wernisaż malarstwa Kai Soleckiej, a także galerii ceramiki artystycznej Jacka i Ewy Budzowskich.

W przerwach pomiędzy kolejnymi atrakcjami posilaliśmy się pysznym jedzeniem regionalnym!

Festiwal jak najbardziej godny polecenia, jeśli chcecie spędzić mile czas i oderwać się trochę od codzienności. :)

Serdecznie zapraszamy za rok do Lanckorony, na pewno nudno nie będzie zwłaszcza, że z roku na rok atrakcji przybywa i nie sposób jest ich wszystkich opisać, to trzeba zobaczyć!

Tym optymistycznym akcentem kończymy ten post, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji poniżej...
a na Nowy Rok życzymy, aby nad każdym z Was czuwał taki dobry Aniołek... :)

BigFashionLife


Program:

Zdjęcia: E.K.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz