czwartek, 30 kwietnia 2015

Targ Śniadaniowy w KRAKOWIE

Stary budynek Dworca Głównego - przenosimy się trochę w czasie...
To właśnie tam w każdą sobotę i niedzielę organizowany jest Targ Śniadaniowy. 
Całe mnóstwo pysznego jedzenia i co najważniejsze, doskonały pretekst do miłego spędzenia czasu w gronie najbliższych!
Oglądając poniższe zdjęcia z pewnością poczujecie się głodni! :)

Na słodko, na słono, pikantnie, na każdy sposób i przede wszystkim domowo! Każdy z nas uwielbia domową kuchnię. :)

Organizatorzy oferują kuchnię regionalną i nie tylko. Będą organizowane targi, na których będzie można skosztować także smakołyki kuchni narodowych. Co najważniejsze, co tydzień można znaleźć coś nowego. :)

Dodatkowo można zaopatrzyć się w przetwory domowej roboty..., a także... naturalne kosmetyki! Warto więc się wybrać i zrobić pewne zapasy.

Czas umila muzyka na żywo.

Nie jest wcale nudno i nie chodzi tu tylko o jedzenie! Na targach organizowane są także warsztaty o różnej tematyce: np. kulinarnej, ceramicznej, plastycznej itd. Można wziąć również udział w zabawach i zajęciach sportowych.

W weekend, w który się wybrałyśmy, największym zainteresowaniem cieszyły się naleśniki przygotowane na różne sposoby, do których ustawiła się długa kolejka. :)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Koniecznie weźcie rodzinę i znajomych i wybierzcie się, aby zintegrować się trochę w społeczności lokalnej i miło spędzić czas. :)

Targ organizowany jest nie tylko w Krakowie, ale także we: Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu.                                                       Autor zdjęć: E.K.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz