wtorek, 10 września 2013

Słoń Torbalski - torebki

Jednym ze sponsorów imprezy ,,Kraków jest FIT" była m.in. marka Słoń Torbalski tworząca oryginalne torebki, które zwróciły naszą uwagę. Do tej pory ta marka kojarzyła nam się wyłącznie 
z funkcjonalnymi torbami skórzanymi o dość popularnych kształtach dlatego różnorodność kolorów 
i form bardzo mile nas zaskoczyła. 

Torebki są dostępne w dwóch opcjach: Design i Exclusive. 

Wersja DESIGN to torebki w wyselekcjonowanych przez projektanta połączeniach kolorystycznych. Produkty z opcji design są stałym elementem oferty, zawsze dostępnej dla klienta. 

Opcja EXLUSIVE to torebki w niepowtarzalnych zestawieniach starannie dobranych w tym celu, najbardziej atrakcyjnych skór. Są szyte w krótkich, limitowanych seriach do 30 sztuk, dzięki czemu zachowana jest ich niepowtarzalność.

Każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż Słoń Torbalski oferuje kilka kolekcji: Słoń, S-cool, Folk, Round, City, Traveler, West.

Kolekcja S - cool - dostępna zarówno w stonowanych  jak i wyrazistych, odważnych kolorach. Proste formy połączone są z wyrazistymi dodatkami. Dodatkowo zastosowane są tu ciekawe propozycje zapięć.
 Kolekcja WEST - torby unisex jak brązowa poniżej, klasyczne formy, wygodne zapięcia i funkcjonalne wnętrza. Dostępne w odcieniach czerni, szarości oraz brązu.


Kolekcja Round to mocny ultrakobiecy detal, nietypowe połączenia wzorów i kolorów, a także praktyczne rozwiązania.


 Kolekcja City - lekkość odgrywa tu kluczową rolę. Geometryczne kształty, mocne kolory i praktyczne zapięcia to idealna kompozycja, która wciąga w miejską grę.


Poza przedstawionymi powyżej dostępne są również:

Kolekcja Traveler - torby wykonane z połączenia filcu oraz skóry naturalnej. Duże i pojemne, idealne dla ludzi aktywnych. Świetnie sprawdzają się jako bagaż podręczny. Skórzane dodatki nadają im charakteru i zabezpieczają przez zniszczeniem. Dostępne w opcjach z etnicznym haftem.

Kolekcja Słoń - minimalistyczne formy łączą się z najwyższą jakością wykonania. Słoń to najbardziej ekskluzywna kolekcja, której znakiem rozpoznawczym jest klasyka i ponadczasowość, odpowiednia zarówno dla pań jak i panów. Torebkę z tej kolekcji w kolorze delikatnego różu otrzymała od marki 
w prezencie aktorka Joanna Jabłczyńska ( zdjęcia w poprzednim poście).

Kolekcja Folk - połączenie tradycyjnych haftów z nowoczesnym wzornictwem. Folk to kolekcja zarówno dla poszukujących etnicznych wzorów jak i praktycznych toreb na co dzień.

Ciekawe jesteśmy, która kolekcja spodobała się Wam najbardziej ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz